KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 13657063
nr 1365 7063
Per Nicolaus Skum
(1928-1995), Sverige
Blyerts, Signerad, renar. Motivet: 19x29cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 7 december 2020
kl 19:19:11
1.700 kr
Per Nicolaus Skum
Läs mer om Per Nicolaus Skum